Покажете ја вашата убавина!

Голем избор на козметички производи коишто ќе направат да заблескате!
Голем избор на козметички производи коишто ќе направат да заблескате! Повеќе

Контакт

  • Тел: +389 76 346 702
  • Е-маил: office@24mall.mk
  • Адреса: бул. Партизански одреди бр. 4
  • Град: Скопје
Product Big image
ден 1.500,00 ден 1.200,00

My Clutch- Професионални четки + несесер со крокодиски дезен

  • Достапност: Достапен
  • Код на продуктот:16
  • Бренд:My Clutch
  • Продавница:Beauty

- За професионална шминка
- Идеален за патување 
- Четки изработени од синтетичка коса, исто така погодни за алергиски болни и вегани
- Сет четки за шминкање "My Clutch" со 7 различни четки

Нема коментари

Нема видео