Prirodna Kozmetika

Prodazba na prirodna kozmetika
Prodazba na prirodna kozmetika Повеќе

Контакт

  • Тел: 076263040
  • Е-маил: info@tesoridimare.mk
  • Веб страна: www.tesoridimare.mk
  • Адреса: Blagoj Davkov
  • Град: Skopje
Product Big image
ден 390,00

Мицерален Раствор од Смил

  • Достапност: Достапен
  • Код на продуктот:18
  • Бренд:Оливал Хрватска
  • Продавница:Tesori Di Mare

Мицерален раствор со масло од Смил.

пакување 500mL.

За поефикасно чистење на лицето од преостанатата шминка. 

Нема коментари

Нема видео